ERJ-3RQF4R3V
MFR.Part #
ERJ-3RQF4R3V
JLCPCB Part #
C20023440
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS