ERJ3RHD3320V
MFR.Part #
ERJ3RHD3320V
JLCPCB Part #
C416800
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS