ERJ-3RED64R9V
MFR.Part #
ERJ-3RED64R9V
JLCPCB Part #
C20023431
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS