ERJ-3RED36R5V
MFR.Part #
ERJ-3RED36R5V
JLCPCB Part #
C4306420
Description
-55℃~+125℃ 100mW 36.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS