ERJ-3RED2433V
MFR.Part #
ERJ-3RED2433V
JLCPCB Part #
C4038087
Description
-55℃~+125℃ 100mW 243kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS