ERJ-3RED2373V
MFR.Part #
ERJ-3RED2373V
JLCPCB Part #
C20023423
Description
-55℃~+155℃ 100mW 237kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS