ERJ-3RED1873V
MFR.Part #
ERJ-3RED1873V
JLCPCB Part #
C4552341
Description
-55℃~+125℃ 100mW 187kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS