ERJ-3RBD8251V
MFR.Part #
ERJ-3RBD8251V
JLCPCB Part #
C20023408
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS