ERJ3RBD6201V
MFR.Part #
ERJ3RBD6201V
JLCPCB Part #
C336825
Description
-55℃~+125℃ 100mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS