ERJ3RBD5101V
MFR.Part #
ERJ3RBD5101V
JLCPCB Part #
C191782
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS