ERJ3RBD5100V
MFR.Part #
ERJ3RBD5100V
JLCPCB Part #
C336878
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS