ERJ-3RBD4022V
MFR.Part #
ERJ-3RBD4022V
JLCPCB Part #
C20023390
Description
-55℃~+155℃ 100mW 40.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS