ERJ3RBD301V
MFR.Part #
ERJ3RBD301V
JLCPCB Part #
C400696
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS