ERJ3RBD2262V
MFR.Part #
ERJ3RBD2262V
JLCPCB Part #
C416685
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS