ERJ3RBD2261V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ3RBD2261V
JLCPCB Part #
C400695
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 2.26kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS