ERJ3RBD221V
MFR.Part #
ERJ3RBD221V
JLCPCB Part #
C416684
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS