ERJ3RBD2212V
MFR.Part #
ERJ3RBD2212V
JLCPCB Part #
C416683
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS