ERJ3RBD2211V
MFR.Part #
ERJ3RBD2211V
JLCPCB Part #
C416682
Description
-55℃~+125℃ 100mW 2.21kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS