ERJ-3RBD2202V
MFR.Part #
ERJ-3RBD2202V
JLCPCB Part #
C20023378
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS