ERJ-3RBD2151V
MFR.Part #
ERJ-3RBD2151V
JLCPCB Part #
C4337760
Description
-55℃~+125℃ 100mW 2.15kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS