ERJ-3RBD1822V
MFR.Part #
ERJ-3RBD1822V
JLCPCB Part #
C20023375
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS