ERJ3RBD181V
MFR.Part #
ERJ3RBD181V
JLCPCB Part #
C400694
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS