ERJ3RBD1100V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ3RBD1100V
JLCPCB Part #
C416655
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 110Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS