ERJ3RBD1003V
MFR.Part #
ERJ3RBD1003V
JLCPCB Part #
C191319
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS