ERJ3RBD1002V
MFR.Part #
ERJ3RBD1002V
JLCPCB Part #
C191318
Description
-55℃~+125℃ 100mW 10kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS