ERJ3RBD1000V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ3RBD1000V
JLCPCB Part #
C336853
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 100Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS