ERJ3GEYJ9R1V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ9R1V
JLCPCB Part #
C403546
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 75V 9.1Ω Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS