ERJ3GEYJ910V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ910V
JLCPCB Part #
C403541
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 91Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS