ERJ3GEYJ820V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ820V
JLCPCB Part #
C403536
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS