ERJ3GEYJ683V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ683V
JLCPCB Part #
C278646
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS