ERJ3GEYJ625V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ625V
JLCPCB Part #
C403523
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 6.2MΩ 75V Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS