ERJ3GEYJ513V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ513V
JLCPCB Part #
C403510
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 51kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS