ERJ3GEYJ512V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ3GEYJ512V
JLCPCB Part #
C403509
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 5.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS