ERJ3GEYJ511V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ511V
JLCPCB Part #
C403508
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS