ERJ3GEYJ472V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ472V
JLCPCB Part #
C278641
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS