ERJ3GEYJ432V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ432V
JLCPCB Part #
C403498
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.3kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS