ERJ3GEYJ362V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ362V
JLCPCB Part #
C403486
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS