ERJ3GEYJ303V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ303V
JLCPCB Part #
C278640
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 30kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS