ERJ3GEYJ243V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ243V
JLCPCB Part #
C403461
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 24kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS