ERJ3GEYJ222V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ222V
JLCPCB Part #
C278639
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS