ERJ3GEYJ1R5V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ1R5V
JLCPCB Part #
C403449
Package
0603
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.5Ω 100mW 75V Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS