ERJ3GEYJ181V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ181V
JLCPCB Part #
C403441
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 180Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS