ERJ3GEYJ165V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ165V
JLCPCB Part #
C403439
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.6MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS