ERJ3GEYJ164V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ164V
JLCPCB Part #
C403438
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS