ERJ3GEYJ160V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ160V
JLCPCB Part #
C403434
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS