ERJ3GEYJ155V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ155V
JLCPCB Part #
C403433
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.5MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS