ERJ3GEYJ150V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ150V
JLCPCB Part #
C403429
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS