ERJ3EKF8062V
MFR.Part #
ERJ3EKF8062V
JLCPCB Part #
C403361
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS