ERJ3EKF5491V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ3EKF5491V
JLCPCB Part #
C403271
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.49kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS