ERJ3EKF3901V
MFR.Part #
ERJ3EKF3901V
JLCPCB Part #
C400668
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS